Denizbank Stajyer Alacak

Denizbank Stajyer Öğrenci Alımı

Denizbank üniversite öğrencileri için kapılarını açtı ve bunun için fırsat kollayan öğrenciler denizbank staj başvurusu yapabilirler. Ayrıca denizbank insan kaynaklarına başvurunuzu bırakıp denizbank staj ilanından bunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda departmanın yaptığı açıklamaya göre denizbank stajyer öğrenci alımı 2014 yılı bahar döneminde gerçekleştirecek ayrıntılar ve daha fazlası için sitemizi takip edebilirsiniz.

denizbank stajyer öğrenci alım Denizbank Stajyer Alacak

Denizbank üniversite yada ticaret lisesi öğrencilerine sunduğu staj imkanıyla kapılarını açıyor. Bankacılıkla iyi bir kariyer sahibi olmak isteyenlerin tercihi olan Denizbank, bu alanda sunduğu ayrıcalıklı eğitimler sayesinde öğrencilere parlak bir gelecek hazırlıyor.

Denizbank staj şartları

Üniversite 4. yada 5. sınıfta okuma,
Meslek yüksek okulu son sınıfta okuma,
Zorunlu staj hakkı yada staj izin belgesi
Bu şartları barındıran stajyer adayları yoluna Denizbank’la devam etme gibi şansa sahip olabilirler. Türkiye’den Moskova’ya kadar uzanan eğitim imkanlarıyla Denizbank’ın sunduğu kariyer olanaklarını değerlendirebilirsiniz.

Denizbank 2014 Staj Başvurusunda son tarih 6 Nisan 2014′tür.

-

Benzer yazılar11 Yorum "Denizbank Stajyer Alacak"

commenter

adıyaman üniversitesinde bankacılık ve sigortacılık bölümünü okuyorum yaz döneminde 45 iş günü stajyerlik yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar…

commenter

Ben GİRESUN ÜNİVESİTESİ’NDE BANKACILIK VE SİGORTACILIK Bölümü okumaktayım.Bankanızda 20 iş gün staj yapmak istiyorum.

commenter

bu basvuru formu nerde yardımcı olursanız sevınırım

commenter

ben ticaret meslek lisesi ögrencisiyim staj yapmak ıstıyorum gelecek sene yapmak istiyorum bilgilerinize arz ederim cevap verirseniz sevinirim

commenter
CUMA ALİ YUSUF ALTUNÇ | Cuma, 4 Nisan 2014 - 16:11

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ Bankacılık ve Finans 2. sınıf ögrencisiyim.Zorunlu olan stajımı bankanızda yapmak istiyorum.

commenter

Merhaba.Çukurova Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı Mersin Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter

Merhaba. Uludağ Üniversitesi iktisat öğrencisiyim. 3.sınıf olucam. Yandal olarak uluslar arası ilişkiler okuyorum. Bandırma’da ikamet ediyorum. Yazın Bandırma şubenizde staj yapmak istiyorum. Bilgilerinize.

commenter

staj başvurusu

commenter

küçükyalı kız teknik ve meslek lisesi 3.sınıf öğrencisiyim lise stajımı izmir eşrefpaşa merkezindeki şubenizde yapmak istiyorum bilginize arz ederim.

commenter
Meleknur özdemir | Cuma, 20 Haziran 2014 - 19:23

Merabalar, Rusya Federasyonu Adigey devlet üniversitesi 5.sınıf öğrencisiyim. İyi derecede rusça biliyorum. Yazın Manisa/Akhisar şubenizde ücretli staj yapmak istiyorum. Stajım zorunlu değildir. Geri dönerseniz sevinirim. Saygılar.

commenter
Neslihan karakuş | Cuma, 8 Ağustos 2014 - 16:26

Merhaba ben izmir/Aliağa ticaret Meslek Lisesi 4.sınıf öğrencisiyim.lise stajımı Aliağa’da ki şubenizde yapmak istiyorum gereğini arz ederim cevap verirseniz sevinirim

Başvuru Yap

Ad:
Email:
Website:
Yorum: