Teleservice Personel Alımı

Birçok şirketle anlaşma sağlayıp ağını genişleten teleservice personel alımı yapmaktadır.Teleservice iş ilanı ile türkiyedeki istihdamını arttırıp yeni şubeler ile ekonomiye katkıda bulunmaktadır.Gereken hizmeti tam ve eksiksiz vermeye odaklanan teleservice eleman  alımı ile alınacak personellerin titiz detaycı ve dikkatli olan kişilerden oluşturmak istemekte.Olağanüstü kariyer olanakları, bireysel ve ileri düzeyde eğitim, karar verme ve uygulama özgürlüğü bunlar işveren olarak Arvato Teleservice’i seçmenizin avantajlarından sadece bir kaçıdır.Siz de teleservice iş başvurusu için aşağıda paylaşacağımız bağlantıyı kullanabilirsiniz.

telesevice personel alımı 300x108 Teleservice Personel Alımı

Arvato’da çalışmayı mı düşünüyorsunuz?

Öyleyse bugün ilk adımı atın ve başvurunuzu yapın! Biz sizi daha iyi tanımak için sabırsızlanıyoruz. Kişisel Kariyer Planlayıcısı (KKP) başvurunuzu çevrimiçi olarak kolayca yapmanızı sağlayacaktır. Bu araç size uygun açık kadroları bulmanıza ve başvurunuzu düzenlemenize yardım edecektir. Ayrıca açık kadroları düzenli bildirimler olarak size gönderebilir.

Teleservice Telecenter Esbjerg olarak 1985 de kuruldu. Telsiz ve NMT hücreli telefonlara teknik servis hizmeti vermek amacıyla faaliyetlerine başladı. Cep telefonu sektöründeki gelişmelerden kısa bir süre sonra katlanarak artan teknik servis ihtiyacı teleservice yi bu alana konsantre olmaya zorladı. 1992 de telecenter Esbjerg; Nokia tarafından garantili onarım teknik servisi olarak yetkilendirildi ve daha sonra Ericsson, Motorola, Panasonic ve Bosch (Dancall) gibi çeşitli önde gelen markalara hizmet vermeye başladı.

 • Şirket 1995 de telecenter Esbjerg ve Teleservice Esbjerg A.S. olarak satış ve servis alanlarında ayrı ayrı faaliyet göstermek üzere iki firmaya dönüştü.
 • teleservice bir yıl sonra 1996 da Danimarka Odense ve Kopenhag ofislerini faaliyete geçirdi.
 • teleservice 1997 de Aalborg ofisinin açılışını yaptı.
 • teleservice 1997 Danimarka dışındaki ilk ofisi olan Almanya Flensburg ofisini açtı ve bunu Berlin, Düseldorf, Essen, Trier ofisleri izledi.
 • teleservice günümüze kadar Avusturya Viyana, İsviçre Oberageri ve Portekiz de Lizbon, Porto ofislerini açarak genişledi. 2002 de İspanya ve Yunanistan ofislerinin ofislerinin kuruluş çalışmalarını tamamlamıştır .
 • 2003 yılı başlarında Daangard Telecom Teleservice Danimarka’nın paylarını satın aldı.
 • 2005 yılı Temmuz ayında arvato, teleservice grubunu devraldı. Şu an arvato teleservice tamamen arvato/Bertelsmann şirketler grubuna aittir.
 • 2005 yılından beri “teleservice” ticari ünvanı ile çalışan firmamız sırasıyla “arvato teleservice” ve son olarak 2011 yılı itibarı ile “arvato” ticari ünvanı ile hizmet vermeye devam etmektedir.
 • 2012 yılı içerisinde Arvato Teleservice onarım sistemini merkezileştirme kararı alarak yeniden yapılandı.
 • Bugün sahip olduğu bayii ve son kullanıcı portföyüne sektördeki en kaliteli ve hızlı servisi vermektedir.
 • Talep gören pazardaki, güçlü iş konsepti ve esnekliğinden dolayı arvato teleservice bugün 12 ülkede, 1000’den fazla personelin çalıştığı, 15’den fazla servisle hizmet vermektedir.

telesevice personel alımı iş başvurusu için tıklayınız.

-

Benzer yazılar1 Yorum "Teleservice Personel Alımı"

commenter

abimin cep telefon dukkanın teknık servıs bolumunde cekırdekten yetıstım en eskısınden en yenısıne acıp kaptıp teknık parca anakart uzerınde arıza tespıt ve onarımı yapıyorum suanda aktıf olarak dukkan ısletım teknık servıs ve sarıs hızmetı vermekteyım cankaya ve aldancakta subem olmak uzere daha ılerısı ıcın faydalı olacagım ve fayda alacagımı dusunerek bunyenızde halka hızmet vermek isteri

Başvuru Yap

Ad:
Email:
Website:
Yorum: