Türkiye Finans Katılım Bankası Güvenlik Alımı

Türkiye finans güvenlik alımları ile ilgili haber ile geçtiğimiz bu gün yine bankaların güvenlik alımları söz konusu iken bankalar aynı zamanda eleman alımlarını türkiye finans güvenlik görevlisi alımı ile bankalarını koruma ve bankalar personel alımı haberleri ile bir çok hırsızın gözünü korkutma eylemindedir. Sözde bu haber üzerine yapılacak olan finans bank güvenlik personeli haberi ile sizin için araştırdığımız türkiye finans insan kaynakları haberide söz konusu iken açıkalamalar aşağıda bulnumaktadır.

türkiye finans güvenlik personeli alımı Türkiye Finans Katılım Bankası Güvenlik Alımı

Özel bankalarım yapmış oldukları personel eleman alımı ilanları kapsamında yeni banka iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. 2005 yılında kurulan 186 şubesi ve 4 bine yaklaşan personel sayısı ile bankacılık ve finans sektöründe faaliyet gösteren Türkiye Finans Katılım Bankası personel eleman alımı yapacak. İş ilanlarını kariyernet ve kurumsal internet sitesinin insan kaynakları üzerinden yayınlayan Türkiye Finans Katılım Bankası 60 yeni iş ilanı ile bütçe yöneticisi, avukat, vergi ve mevzuat yetkilisi, çağrı merkezi personeli, gişe asistanı yazılım uzmanı gibi pozisyonlar başta olmak üzere bir çok pozisyon için personel işçi alımı yapmaktadır. Belirttiğimiz iş ilanlarına kariyernet üzerinden online olarak ulaşabilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Türkiye Finans insan kaynakları personel alımı için yeni açılan Türkiye Finans iş başvurusu pozisyonları için duyurularda bulunmaya devam ediyor. Banka çalışanı olmak isteyen kişiler için son derece uygun pozisyonlar yer alırken yayımlanan Türkiye Finans iş ilanları ile İstanbul başta olmak üzere pek çok ilimizde personel alımında bulunuluyor.

Türkiye Finans insan kaynakları tarafından yayımlanan son Türkiye Finans iş ilanları arasında en dikkat çekici pozisyon ise tüm Türkiye geneli için başvuruların kabul edildiği Yetkili Yardımcısı pozisyonu olarak görünüyor. Bu pozisyon için Türkiye Finans iş başvuru formu doldurmak isteyen adaylarda aranılan genel nitelikler arasında mühendislik fakültesi ya da İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden lisans düzeyinde mezun olmak, faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya ve kariyer yapmaya istekli olmak, sorumluluk sahibi olmak ve erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmaması ya da en az 2 yıl tecilinin bulunması yer almaktadır. Bu pozisyon için Türkiye Finans iş başvurusu işleminde bulunmak ya da yayımlanan diğer Türkiye Finans iş ilanları ve açık pozisyonları incelemek için Türkiye Finans insan kaynakları sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Bankamızın çalışan ihtiyacının oluşması halinde uygun adaylara daha rahat ulaşabilmek için GENEL BAŞVURU ilanı kullanılmaktadır.

Bu bir GENEL BAŞVURU ilanı olup yapılacak başvurular, ilanda sözü edilen birimlerde oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirilecek ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle temas kurulacaktır.
GENEL BAŞVURU ilanları mevcut açık pozisyonlar için yayınlanmamakta, dolayısıyla başvuran adaylara olumlu ya da olumsuz cevap hemen verilememektedir.
Bu ilana yapmış olduğunuz başvuru, bize ulaşmanız için yeterli olup aday değerlendirmelerimiz sadece Kariyer.Net üzerinden yapılmaktadır. Bu nedenle ayrıca posta, elektronik posta, şahsen müracaat veya faks yoluyla başvuru yapılmamasını rica ediyoruz.
Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz

 • Genel Bankacılık ve Müşteri Hizmetleri gibi bankacılık bilgisi ve teknik bilgi kullanımı gerektirecek destek hizmet birimleri için Türkiye’deki üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş,
 • Ulaşım, ikram, bina güvenliği gibi yardımcı hizmet pozisyonları için asgari lise mezunu,
 • Bina Bakım-Onarım gibi yardımcı hizmet pozisyonları için asgari teknik lise mezunu,
 • Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli,
 • Bankamız misyon ve vizyonunu temsil edebilecek,
 • İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen,
 • İnsan odaklı, yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Sorumluluk bilinci yüksek,
 • Bilgisayar kullanımı gerektiren pozisyonlar için MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • Yabancı dil kullanımı gerektiren pozisyonlar için iyi derecede İngilizce bilen,
 • Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş olan.

İş tanımı

 • Bu bir GENEL BAŞVURU ilanı olup yapılacak başvurular, ilanda sözü edilen birimlerde oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirilecek ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle temas kurulacaktır.
 • GENEL BAŞVURU ilanları mevcut açık pozisyonlar için yayınlanmamakta, dolayısıyla başvuran adaylara olumlu ya da olumsuz cevap hemen verilememektedir.
 • Bu ilana yapmış olduğunuz başvuru, bize ulaşmanız için yeterli olup aday değerlendirmelerimiz sadece Kariyer.Net üzerinden yapılmaktadır. Bu nedenle ayrıca posta, elektronik posta, şahsen müracaat veya faks yoluyla başvuru yapılmamasını rica ediyoruz.
 • Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
-

Benzer yazılar2 Yorum "Türkiye Finans Katılım Bankası Güvenlik Alımı"

commenter

Emekli Jandarma personeliyim, Denizli merkezinde ikamet ediyorum.

commenter
Fahri ERGÜDER | Pazar, 2 Şubat 2014 - 21:31

Hatay subesine

Başvuru Yap

Ad:
Email:
Website:
Yorum: