Yargıtay Başkanlığı Koruma Alımı

Yargıtay Başkanlığı Güvenlik Görevlisi Alımı

Yargıtay başkanlığı güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Bu alım ile ilgili olarak yargıtay başkanının yapmış olduğu açıklamada bir çok kişi kendine iş fırsatı bulacaktır. Ayrıca yargıtay koruma alımı yapacaktır. Bu sebepten ötürü sizlere sunacağımız yargıtay başkanlığı ile ilgili olarak yargıtay başkanlığı personel alımı haberleri olacaktır. Sitemizde bulunan bu ilan ile ilgili olarak her zaman için yenilenecektir kendinize uygun diğer iş ilanlarına da bakabilirsiniz. Yargıtay başkanlığı memur alımı ile ilgili haberi her zaman sitemizde bulursunuz. Buradan sizler için araştırmış bulunduğumuz yargıtay 15 güvenlik görevlisi alımı haberini de buradan ulaşabilirsiniz.

yargıta koruma alımı Yargıtay Başkanlığı Koruma Alımı

Aşağıda sayısı ve derecesi belirtilen ve genel idare hizmetleri sınıfında bulunan toplam 15 koruma ve güvenlik görevlisi kadrosuna, Başkanlığımızca yapılacak mülakat sınavı sonucuna göre açıktan atama yapılacaktır.

2-Başkanlığımızca yapılacak mülakat sınavına, Kamu Personeli Seçme Sınavı (2012-KPSS)’nda, lisans mezunları için KPSSP3, ön lisans mezunları için KPSSP93, lise mezunları için KPSSP94 puan türünden 70ve daha yukarı puan alanlar başvurabileceklerdir.

3- Sözlü sınava merkezî sınavda alınan puanlar esas olmak kaydıyla, en yüksek puandan başlamak üzere ilân edilen kadro sayısının 25 katı kadar aday çağrılacaktır.

4-Başvuruda bulunacakların aşağıdaki şartları taşımaları gerekmektedir

I)Genel Şartlar:

a-Türk vatandaşı olmak,

b- Son başvuru günü olan 25/09/2013 tarihinde 657 sayılı Kanunun 40 ıncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak ve Merkezi sınav (KPSS-2012) tarihi itibariyle 35 yaşını bitirmemiş olmak.

c-Askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

d- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 23/01/2008 tarihli ve 5728 sayılı Kanunun 317. maddesi ile değişik 48/1-A/5 bendinde sayılan suçlardan mahkum olmamak.

e-657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

f-Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

II)Özel Şartlar:

a- En az ortaöğretim kurumlarından mezun olmak ve Özel Güvenlik Görevlisi sertifikası ve kimlik kartına sahip olmak.

b- 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunda belirtilen şartları taşımış olmak.

c- Adli sicil ve arşiv (sabıka) kaydı sonucu olumlu olmak.

III- Başvuru yeri ve şekli:

Giriş koşullarını taşıyan adaylar başvurularını şahsen, APS, iadeli taahhütlü mektupla ya da kargo ile Yargıtay Başkanlığı Personel ve Eğitim Müdürlüğü Atatürk Bulvarı No:100 Bakanlıklar/ANKARA adresine yapacaklardır.

IV- Başvuru tarihi: Başvurular 18/09/2013 günü başlayıp, 25/09/2013 günü saat 18.00’de sona erecektir. Posta veya kargo ile yapılacak başvuruların, başvurunun son günü mesai bitimine kadar Başkanlığımızda olması gerekmektedir.

V- Eksik belge ile veya nitelikleri uygun olmadığı halde başvuranlar hakkında işlem yapılmayacaktır.

V-Sınav yeri, Sınav tarihi ve saati: www.yargitay.gov.tr adresinden duyurulacaktır.

VII-Başvuru için gerekli belgeler:

a-Başvuru Formu ( www.yargitay.gov.tr adresinde yer almaktadır.),

b-Nüfus cüzdan fotokopisi,

c-Diploma fotokopisi (Girilen KPSS sonucuna uygun)

d-Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikası ve kimlik kartı fotokopileri

e-KPSS-2012 sınav sonuç belgesi (internet çıktısı)

f-Son üç ay içinde çekilmiş iki adet vesikalık fotoğraf,(1 adedi başvuru formuna yapıştırılacak)

 

-

Benzer yazılar4 Yorum "Yargıtay Başkanlığı Koruma Alımı"

commenter
hatice bahar yılmaz | Pazar, 27 Ekim 2013 - 13:56

güvenlik sertifikası, bilgisayar sertifikası ve mesleki eğitim merkezinden kalkalık ve ustalık belgelerim vardır iş arıyorum lütfen bana yardımcı olun numaram 0553 477 93 73

commenter

Silahlı güvenlik sertifikam bu isede cok ihtiyacım var 05380124740

commenter

İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANINDA ÇALIŞIYORUM AMÖTÖR KICK BOKS VE FITNIS VİCUT GELİŞTİRME ANTIRÖNÖRÜYÜM İŞ ARIYORUM KARTIM SİLAHLI

commenter

Boy 175 kilo 85 yas 35 tsk lerinde12 yil uzman cavusluk yaptim ozel guvenlik kartim mevcuddur bilgilerinize arz ederim tel 530 6937243

Başvuru Yap

Ad:
Email:
Website:
Yorum: